((09189971525)) ((09189971107)) | POKEHMADANI.COM

پنج شنبه, 17 دی 774 10:22

قروه کجاست فروش مستقیم پوکه از معدن المهدی

سرگروه : نام مستعار مولف

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/04/%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86_%D9%82%D8%B1%D9%88%D9%87.jpg·   

      معرفی شهرستان قروه

 

شهرستان قروه يکی از شهرستان های استان کردستان بوده که بدليل بافت آتشفشانی در قسمت شمالی شهرستان ، معادن زيادی از پوکه معدنی در آن وجود دارد که بدليل سبکی فوق العاده در سبك کردن وزن ساختمان ها تاثير فراوانی دارند .

 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

جهت سفارش پوکه معدنی درجه یک قروه میتوانید هم با شماره (09189971525 ) و (09189971107 ) بگیرید و یا به دفتر فروش معدن مراجعه کنید.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

قُروه یکی از شهرهای استان کردستان به مرکزیت شهرستان قروه است و از شهرهای تاریخی فرهنگی ایران است این شهر در دشت وسیعی در ۹۳ کیلومتری خاوری سنندج و شمال باختری همدان قرار گرفته که از شمال به بیجار و از جنوب به شهرستان کرمانشاه محدود است. در حال حاضر شهر قروه به علت قرار گیری در مسیر جاده همدان - تهران و موقعیت طبیعی آن از لحاظ دشت‌های بزرگ کشاورزی و معدنی به مهمترین شهر استان از لحاظ کشاورزی، صنعتی و معدنی تبدیل شده است. شهر قروه به علت وجود چشمه‌های آب گرم معدنی مورد توجه مسافرین و گردشگرانی است که به این شهر سفر می‌کنند شهرستان قروه به عنوان اولین شهر گردشگری مذهبی و توریستی منطقه غرب کشور تبدیل شده است. این شهر پیش تر با عنوان اسفند آباد شناخته می‌شده است.[۴]

قرارگرفتن شهرستان قروه به عنوان گلوگاه مرزی استان کردستان و دارا بودن موقعیت اقتصادی ویژه وجود بزرگراه و همجواری با ۴ استان دارا بودن دشت‌های هموار و مسطح و راه ارتباطی بین چند استان و کشور عراق و ترکیه است[نیازمند منبع] این عوامل موجب شده کالاهای خارجی در قروه داد و ستد شود بطوریکه هر ساله پذیرای مسافرانی است که از اقصی نقاط ایران به این شهر مسافرت می‌کنند.[۶]

قروه در منطقه‌ای کوهستانی واقع شده و اغلب کوه‌های پیرامون آن در بیش‌تر ماه‌های سال پوشیده از برف‌اند. از مهم‌ترین کوه‌های این شهر می‌توان به بدر، پریشان، پنجه‌علی (پنجه)، حاج‌آقا، قره‌یارکه، قلوز و کولاره اشاره کرد.

رود شور مهم‌ترین رود قروه بوده و آب این رود به همراه سایر رودهای منطقه به قزل‌اوزن می‌ریزد. از سایر رودهای قروه می‌توان اوزون، تلخه‌رود، طهماسب‌قلی و قره‌چای را نام برد.

پوکه جهت پرکردن کف طبقات و بام ها بکار رفته و از آن بصورت سازه ای استفاده نشده است .

 

در چند سال اخير نخودی گردويی بادامی و پرتقالی دانه بندی شده و به بازار عرضه می شوند .

ماسه ای : « پوکه در سايزهای مختلف ريزدانه که هرکدام بدليل تخلخل دارای وزن مخصوص مربوط به خود بوده و در صورت استفاده از آنها در بتن می توانند وزن مخصوص بتن را کاهش دهند. در اين مقاله سعی شده است تا با آزمايشات لازم ، ترکيبات مختلف از انواع پوکه در ترکيب با مصالح سنگی امتحان شده و با جابجا کردن درصدهای مختلف پوکه و مصالح سنگی، بتن سبکی را توليد کرد تا علاوه بر داشتن مقاومت فشاری 82 روزه با ارزش سازه ای، از نظر وزنی نيز در رده بتن های سبك قرار گيرد يا حداقل نسبت به بتن معمولی مصرفی در سطح شهرستان سبك تر باشد و در نهايت طرح اختلاط بتن توليد شده با پوکه معدنی قروه ارائه می گردد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA
خواندن 3071 دفعه بروزرسانی شده در دوشنبه, 06 فروردين 1397 16:33
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

POKEHMADANI.COM : پوكه| پوكه معدني| پوكه قروه | پوکه معدنی قروه سنندج [09189971107] [09189971525]SCOPSANG.IR